Skip links

Franchhising Sistemimiz

Fırsatlardan Sizde Yararlanın..

 1. Başvuru
  Cliniczer / Sportifzer bayisi olmanın ilk adımı, Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza buradan ulaşabilirsiniz.
 2. Ön Görüşme ve Davet
  Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve ön görüşme sağlanır.
 3. Ön Protokol ve Lokasyon
  Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.
 4. Sözleşme
  Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.
 5. Mimari Proje
  Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz franchise şubenin projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.
 6. Personel Alımı / Eğitimi
  Francahise şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak francahise şube ve ekibi açılışa hazır hale getirir.
 7. Şube Açılışı
  Operasyon ekibimiz, franchise şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.
  Başvuru Süreci
  Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için web sitemizdeki üye başvuru formunu doldurabilir.

Peki.. Neden Biz?

Kazançlı Bir Yatırımın Ayrıcalıklarını Yaşayın…

 1. Sektörde güçlü yönleri ile ayrışan, farklılıkları ile zenginleşen ve hep daha iyisini başarmanın gayreti içinde olan kurumsal yapımızla öncelikli olarak Türkiye’nin her bölgesinde il bazında franchising ile istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedeflemekteyiz. Aynı zamanda yapmış olduğumuz fizibilite çalışmaları çerçevesinde ülke bazında da master francahise sistemi ile büyümeme sürecimize yurtdışında da devam edeceğiz.
  Doğru lokasyonda, ileri teknolojiye sahip altyapımız, ,kaliteli ekipmanlarımız ve nitelikli kadrolarımız, eğitim ve reklam desteğimizle yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunmaktayız.
  Her geçen gün hızla büyüyecek olan ailemize katılmak için siz de başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Güzellik & Sağlık İç İçe…