Skip links

Biz Kimiz?

Güzellik ve Sağlık İç İçe…

Türkiye’de bir ilke imza atmanın haklı gururu ile CLİNİCZER  ‘’Sizi yeniler’’, SPORTİFZER ‘’Size değer’’  sloganlarımızla; ruh, beden ve beyin olarak yenilenmeniz için üç farklı kategoride çözüm ve sonuç odaklı bir anlayışla hizmet sunmaktayız.

Güzellik / Kişisel bakım, Spor / Egzersiz ve Spiritüel alanlardaki hizmetlerimiz ile ruhunuza dokunacak, bedeninizi son derece estetik ve beyninizi daha bir zinde kılacağız.

Alanında en iyilerden oluşan uzman kadromuz, en yeni ve en ileri teknolojik donamımız, çözüm ve sonuç odaklı ürünlerimiz ile sizi yenilemek için hazırız.

Değerlerimiz..

Hizmet ve Kaliteden Ziyade..

İNSAN

Merkezimizde önce insan vardır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız gücümüzdür.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için büyük bir tutkuyla yani aşkla çalışırız.

YENİLİKÇİLİK

Sektörde farklılığın ve kalıcılığın yeniliklere açık olmak ve değişimi sürekli kılmaktan geçtiği düşüncesiyle yeni fikirlerin yanında yer alırız.

REKABET

Rekabetin kaliteyi arttıracağı düşüncesiyle sektörün gelişimine katkı sağlayacak rakiplerin artmasını arzu eder ve rakiplerimizi yakından takip ederiz.

SAYGI

İşimize olan saygımızın iş sonuçlarımıza pozitif yansıyacağının bilinciyle hareket ederiz.

GÜVEN

Gerek kendi içimizde gerekse müşterilerimiz ile olan ilişkilerde güveni esas kılarız. Sergilemiş olduğumuz şeffaflık güvenin kalıcılığı için son derece önemlidir.