Skip links

LPG YÜZ

Göz, yanak çevresi, boyun ve çene gibi sarkmaya müsait alanlarda gözle görülür değişim. Fakat botoks işleminde olduğu gibi yüzde bir anlam kaybı oluşmadan ve yapay hiçbir ifadeye neden olmadan. İlk seanstan itibaren %80 daha fazla hiyalunorik asit, %70 oranında giderilmiş kırışıklıklar ve iki kat daha ışıltılı bir cilt.

LPG uygulaması ile ciltteki fibroblast hücrelerinin uyarılıp yeniden üretilen bağ dokularının cildi adeta bir ağ gibi kaldırması, kendi doğal gerginliğine dönüş ve böylece sarkmaların azalmasıyla daha güçlü ve sıkı bir cilde kavuşma.

Yapılan bu mikro masaj benzeri LPG işlemi cildi uyarır, cildin yüzeyindeki kan dolaşımını yeniden hızlandırır ve dokulara oksijen ulaşımı gerçekleşir. Cilt parlaklığını kazanırken hem yumuşar hem de pürüzsüzleşir. Daha az kolajen ve hiyalunorik asit üretimi demek kırışıkların oluşması demektir. Cildin esnekliğinin ve görünümünün bozulması; kırışıklıklar, çizgiler ve sarkmalar oluşması demektir. Oysa elastin ve hiyalunorik asit maddelerinin üretiminin artması, cildin gençleşmesini sağlar. Böylece kırışıklıklar azalır ve yeni kırışıklıkların oluşumu engellenir.

 

LPG Yüz uygulaması

– Yüz Şekillendirme

– Elmacık Kemiklerinin Belirginleştirilmesi

– Gıdı Toparlama

– Boyun Kırışıklıkları Giderme

– Göğüs Toparlama

– Göz Çevresi Kırışıklıkları Giderme

– Kaz Ayakları Giderme

– Göz Altı Morarması Giderme

– Göz Kapağı Düşüklüğü Kaldırma